VHC ActiFood accountmanagers

Raymond Haisma
Raymond HaismaSales Manager
haisma@actifood.nl
06-31796951
Groningen
Martijn Blaauw
Martijn BlaauwAccountmanager
m.blaauw@actifood.nl
06-21715951
Drachten en stad Groningen
Alex Mols
Alex MolsAccountmanager
alex@actifood.nl
06-52383216
Friesland
Hans Oosting
Hans OostingAccountmanager
oosting@actifood.nl
06-27092784
Institutionele markt en bedrijfscatering. Gespecialiseerd in biologische, Fairtrade, duurzame en streekproducten.

Jannes de Vries
Jannes de VriesAccountmanager
devries@actifood.nl
06-29030096
Drenthe
Wietze Stoker
Wietze StokerAccountmanager
stoker@actifood.nl
06-25169339
Groningen, Ameland, Schiermonnikoog
Johan Louwrink
Johan LouwrinkAccountmanager
louwrink@actifood.nl
06-50525925
Friesland
Patrick Busscher
Patrick BusscherAccountmanager
busscher@actifood.nl
06-25042373
Drenthe, kop van Overijssel, Vlieland, Terschelling